Drag
gnd merkez servis
whatsapp telefon Bizi Arayın

Garanti Politikamız

Garanti Politikamız

Teknik servis firmaları içerisinde vermekte olduğu kaliteli ve hızlı hizmetlerden dolayı diğer firmaların önüne geçmeyi başararak müşterilerin teknik servis konusunda ilk tercih sırasında yer almayı başarmış olan firmamızın bu başarıyı elde etmesinin ardında farklı nedenlerin yattığını söyleyebiliriz. Bu nedenler içerisinde müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kaliteli içerisinde deneyimli ekip arkadaşları ve teknolojiye uygun aletler ile çalışma götürmemizin yanı sıra işler içerisinde sunmuş olduğumuz garanti sunuşumuz müşterileri etkilemektedir.

Bu garantileri sunarken hem kendi ürünlerimize olan güvenimizi hem de müşterilerimizin güvenini sağlamayı hedeflemekteyiz. Ayrıca müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu garanti seçeneği içerisinde farklı konuların mevcut olduğunu sizlere açık bir şekilde ifade edebiliriz.

Garanti Prensibimiz
Teknik servis firması olarak müşterilerimizin bizlerle iletişime geçerek bizlerden almış oldukları tamir, destek ya da parça değişimi gibi işlemleri garanti altına alabilmekteyiz. Eğer tamir işlemi içerisinde geçen bir ürün varsa bu ürün firmamızın garantisi altında olacaktır. Bununla birlikte firmamızın ürünlerinizde yedek parça değiştirmesi gibi bir uygulama gerçekleştirmesi halinde parça değişimi yapmış olduğumuz ürünlerimizin 1 yıl boyunca firmamızın garantisi altında olacağını söyleyebiliriz. Bununla birlikte takılan parçalarımızın orijinal parçalar olduğunun garantisini verebilmekteyiz.

Ayrıca müşterilerimize vermiş olduğumuz bu garantilerin süreleri genel itibari ile fatura kesimi ile birlikte başlamaktadır. Bu yüzden sizlere iş sonunda vereceğimiz faturaları kaybetmemeniz hem sizlerin hem de bizlerin işini daha kolay bir hale getirecektir.

Garanti Kapsamına Girmeyen Durumlar
Teknik servis olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin sonunda bazı durumların meydana gelmesi halinde vermiş olduğumuz garanti devreye girmeyebilir. Sizlere bu garantiyi devreye sokmayan durumlardan bahsetmek istiyoruz.

Cihazların kullanım kılavuzları içerisinde belirtilen şekilde montajının gerçekleşmediği durumlar içerisinde garanti kapsamımız içerisine girmemektedir. Bununla birlikte ürünlerinize bizlerin yetkili servisi dışında başka birileri tarafından müdahale gerçekleştiği durumlarda, çevresel faktörlerden dolayı meydana gelen sorunlar, dikkatsiz ve yanlış kullanıma uğrayan ürünler ya da müşterilerimizin cihazlarını uygun olmayan bir şekilde çalıştırmaları sebebiyle meydana gelen sorunlar sizlere vermiş olduğumuz garanti hizmeti içerisine dahil değildir. Bunlar dışında bizden ya da işlemimizden dolayı meydana gelen sorunlar garanti altında diyebiliriz.